Choď na obsah Choď na menu

Fred i Bruno Fernandes inspiriraju pobjedu Manchester Uniteda nad Tottenhamom od 2-0

Manchester United pružio je uzbudljivu napadačku igru ​​i zasluženo porazio Tottenham 2-0 na Old Traffordu. Reakcija na to da je Fredovo ime ostalo na listi momčadi Manchester Uniteda za treću uzastopnu utakmicu izazvala je kolektivno uzdisanje među navijačima u 19:15 u srijedu. Ljudi uopće nemaju dojam o njegovoj Manchester United dres. Međutim, pošteno je reći da je bio jedan od najboljih igrača Manchester Uniteda u prvom poluvremenu, a nastavio je sa snažnim drugim poluvremenom na Old Traffordu. Fred je konačno prekinuo rezultat dvije minute nakon prekida, a njegov je udarac nosio dozu sreće jer je Lloris konačno pobijeđen odbijanjem Bena Daviesa.

Bruno Fernandes je povisio na 2-0 u 68. minuti udarcem s ruba šesnaesterca prije nego što je portugalskom veznjaku odbijen treći put kasnije u utakmici zbog ofsajda. Ten Hag je govorio o tome kako će Fernandes postići više golova i pružiti sve ono što je nedostajalo Portugalcu. U to su se uvjerili navijači u nogometni dresovi. Iako rezultat znači da Spursi ostaju treći, a United peti ispred Newcastlea, putanja dviju momčadi čini se prilično različitom nakon tako uvjerljive igre. United je imao nevjerojatnih 19 pokušaja u prvih 45 minuta sam protiv Tottenhama, nevjerojatna brojka protiv treće strane u Premier ligi s izvrsnim obrambenim rekordom.

Fred je odigrao svih 90 minuta, stvorio je tri prilike za gol i imao šest udaraca prema golu. Svih 90 minuta odigrao je s Manchester United dres, stvorio je tri prilike za gol, a imao je šest udaraca prema golu. A Fernandes je pokazao neke od kvaliteta koje su ga učinile tako velikim uspjehom kada se prvi put pridružio Unitedu. Man United napreduje pod vodstvom Ten Haga, ali njihov napredak prijeti zastojom osim ako klub ne pronađe dokazanog strijelca u sljedeća dva prijelazna roka. United je sada pobijedio tri od šest najboljih strana prošle sezone u Arsenalu, Liverpoolu i momčadi Antonija Contea. Igrači u nogometni dresovi su uživali u pobjedničkoj večeri.